MÖBLER / Skåp & hyllor / Barskåp 6798031
*
nr 679 8031
Barskåp
teak, 1950-tal, längd: 65, djup: 36, höjd: 60
Utrop:
300 kr
Såld:
850 kr
Sista tid för bud online:
måndag 31 januari 2011
kl 19:06:26
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
29/1 19:18:42
1
300 kr
30/1 15:21:10
2
350 kr
30/1 15:25:27
3
400 kr
30/1 19:21:54
4
500 kr
31/1 13:04:34
5
Vinnande bud
31/1 14:49:03
3
600 kr
31/1 14:49:34
3
700 kr
31/1 14:50:15
3
800 kr
- Tema
31 jan
50-tal
På Metropols 50-talsauktion samlar vi vackra och spännade former från 50-talet.
Läs mer om 50-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: barskåp skåp teak teakmöbler trä
-
1007 Bokhylla
Axel Einar Hjorth (1888-1959), Sverige. "Lovö", NK..//
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 19:53
-
3429 Bokhylla
Englesson. Bredd: 58 cm, djup: 39 cm, höjd: 204 cm
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 18:22
-
3347 Bokhylla
mahogny. Bredd: 140 cm, djup: 28 cm, höjd: 75 cm, ..//
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 19:50
-
8244 Bokhylleskåp
Carl Malmsten (1888-1972), Sverige. Laserat. Bredd..//
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 19:18
-
3338 Hängskåp
1800-tal, glasade dörrpar. Bredd: 60 cm. Djup: 31 ..//
Aktuellt bud: 200 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 18:42
-
3353 Hängskåp
1800-tal. Bredd: 68 cm, djup: 25 cm, höjd: 64 cm
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 18:40
*
Barskåp
Läs mer om 50-tal
nr 679 8031
Barskåp
teak, 1950-tal, längd: 65, djup: 36, höjd: 60
Utrop: | 300 kr |
---|---|
Såld: | 850 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 31 januari 2011 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
29/1 19:18:42 | 1 | 300 kr |
30/1 15:21:10 | 2 | 350 kr |
30/1 15:25:27 | 3 | 400 kr |
30/1 19:21:54 | 4 | 500 kr |
31/1 13:04:34 | 5 | Vinnande bud |
31/1 14:49:03 | 3 | 600 kr |
31/1 14:49:34 | 3 | 700 kr |
31/1 14:50:15 | 3 | 800 kr |
- Tema
31 jan
50-tal
PÃ¥ Metropols 50-talsauktion samlar vi vackra och spännade former frÃ¥n 50-talet.Läs mer om 50-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: barskåp skåp teak teakmöbler trä
-
1007 Bokhylla
Axel Einar Hjorth (1888-1959), Sverige. "Lovö", NK..//
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 19:53 -
3429 Bokhylla
Englesson. Bredd: 58 cm, djup: 39 cm, höjd: 204 cm
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 18:22 -
3347 Bokhylla
mahogny. Bredd: 140 cm, djup: 28 cm, höjd: 75 cm, ..//
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 19:50
-
8244 Bokhylleskåp
Carl Malmsten (1888-1972), Sverige. Laserat. Bredd..//
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 19:18 -
3338 Hängskåp
1800-tal, glasade dörrpar. Bredd: 60 cm. Djup: 31 ..//
Aktuellt bud: 200 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 18:42 -
3353 Hängskåp
1800-tal. Bredd: 68 cm, djup: 25 cm, höjd: 64 cm
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 18:40